SUEK (MERKEZ OFİSLERİ)

SUEK (MERKEZ OFİSLERİ)

SUEK (ANA OFİSLERİ)

İŞVEREN

JSC «SUEK» dünyanın önde gelen kömür madeni şirketlerinden biridir, aynı zamanda ulusal ve uluslararası pazarlarda Rusya'nın en büyük kömür üreticisi ve tedarikçisidir. SUEK madencilik, işleme, taşıma ve hizmet işletmeleri Rusya'nın yedi bölgesinde faaliyet göstermektedir. SUEK, işletmelerinde 33.000'den fazla kişi çalışmaktadır.

PROJE

Mart 2007'de SUEK tarafından, yeni İş merkezinin 3 katında anahtar teslimi, tasarla-inşa et fit-out projesini üstlenmek üzere görevlendirildik. Projenin iki bölümü vardı, ana ofis alanları (9.100 m2) ve yönetici ofis alanı (bununla ilgili daha fazla bilgi için ayrı Projeler Sayfamıza bakın). Alan planlaması ve tasarım konseptinin kendisi de dahil olmak üzere tasarımın tüm sorumluluğunu üstlendik. Nihai sonuca ulaşmak için SUEK'in kilit yönetimi ve geliştiricinin Delin'i ile tesis yönetim ekibiyle çok yakın ve koordineli bir şekilde çalıştık.

Projenin bu özel kısmı binanın 2 katında toplam 9.100 m2'lik ana ofis katları alanı içindi. Fit-out işleri, tasarım sürecinin başlamasından itibaren 27 hafta içinde başarı ile tamamlandı.

İLGİLİ PROJELER

Silver City İş Merkezinde daha sonra 2 proje daha üstlendik, ENI / Severenergia şirketi için benzer bir anahtar teslimi tasarım yapım esasına göre 5.000 m2'lik fit-out ve ana restoran alanının Prime Star (Eurolunch) fit-out işleri.

Bunlaradan önce, Delin Development ile bitişikte olan Sadko İş Merkezi'nde Mosinzhstroi, ofislerin fit-out işleri için çalışmıştık.

SUEK (MERKEZ OFİSLERİ)

 

Kaba inşaat aşamasında teslim alınan projenin anahtar teslimi tasarımı ve inşası.

Projenin Yeri  : Silver City İş Merkezi, Moskova
Mimari Proje : Altaca (Mekansal planlama, Avan Proje & Detay Projeleri)
Mekanik / Elektrik Proje : Altaca
İnşaat Alanı : 7,700m2