MOSALARKO PLAZA İŞ MERKEZİ

MOSALARKO PLAZA İŞ MERKEZİ

Mosalarko, Alarko Holding A.Ş. ve Moskova Belediyesi tarafından, Moskova merkezinde, anahtar teslimi, 10.000 m2 toplam kapalı alana sahip dokuz katlı modern bir iş merkezi inşa etmek amacı ile kurulmuştur

Alarko Holding Türkiye'nin en büyük Holdinglerinden biridir. İnşaat, elektrik üretimi ve dağıtımı, turizm ve emlak da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Hewlett Packard Enterprise Firması bilgi teknolojileri çözümleri sunmaktadır. Şirket, kurumsal güvenlik, bilgi teknolojileri altyapısı, analitik ve veri yönetimi uygulamaları geliştirme ve test, veri merkezi bakımı, bulut bilişim ve iş süreci hizmetleri sunmaktadır. Hewlett Packard Enterprise müşterilerine dünya çapında hizmet vermektedir.

Heath Lambert Ltd bir sigorta broker’ı ve çalışanlar için danışman firma olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, muhasebe denetimi, çalışanların risk çözümleri, mütevelli bazlı emeklilik ve sigorta istatistik hizmetleri vermekte ve mülkiyet, kaza, tıbbi yanlış tedavi, profesyonel ve tazminat sigortası türü, vs. sigorta hizmetleri sunmaktadır. Şirket uluslararası düzeyde ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Yurt dışı piyasalarda satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olan BEKO "Dünya Markası Olma" hedefi benimsemiştir. 1990'ların başından beri, Beko, yurt için piyasadaki başarısını yurt dışına taşıyarak 100'den fazla ülkede 280 milyon tüketicinin ilk tercihi olmuştur. Bugün dünyada her iki saniyede bir Beko markalı ürünler satılmaktadır.

Mathys AG Bettlach (eski adıyla Mathys Medical) 1946 yılında kurulmuş ve Merkezi İsviçre'de bulunan bir İsviçre aile şirketidir. Şirketin faaliyet alanı cerrahi aletler ve malzemelerin imalatıdır.

R & K Danışmanlık - Dinamik İş Merkezi ve Holding’in bir bölümüdür. Sağladığı hizmetler; küçük ve orta ölçekli işletmelerin etkinliğini artırmak, karar destek sistemleri, maliyetleri azaltma teknolojileri, iş planı ve işletmenin finans faaliyet analizlerinin hazırlanmasıdır.

MOSALARKO PLAZA İŞ MERKEZİ

 

İş merkezinin farklı kiracıları için fit-out işleri. Ayrıca peyzaj işleri, yol inşaatları ve güvenlik çitini de kapsayan inşaat işleri

Projenin Yeri  : Mosalarko Plaza, Moskova
Mimari Proje  : Alarko / Altaca
Mekanik/Elektrik Proje  : Alarko / Altaca
İnşaat Alanı  : 2,900 m2
Müşavir Firma  : Alarko

 

Diğer Projelerimiz